Click4Sky letenky

Nejlevnější letenky

ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR) ODLETY.eu
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)


Click4Sky letenky


Click4Sky letenkyLetenky: 1390 Kč celkem


Do Evropy - 36 destinací­. Cena je garantovaná - nic víc neplatíte. Leťte výhodně s Click4Sky!


Click4Sky je velmi mladá česká nízkonákladová letecká společnost, která vznikla z důvodu zaplnění volných míst na některých nevytížených linkách ČSA. Click4Sky byla založena na podzim roku 2007 a nabízí lety do 36 evropských měst ve 22 zemích a to vše původně za jednotnou cenu 1990 Kč za jednosměrnou letenku. Od března 2008 snížil Click4Sky u 7 vybraných evropských měst cenu za let na 994 Kč jedním směrem. Tyto vybraná evropská města jsou Amsterodam,Milán, Londýn, Dublin, Bratislava a Brusel.

Evropská města do kterých můžete s Click4Sky zavítat: Amsterdam, Atény, Bělehrad, Benátky, Berlín, Boloňa, Bratislava, Brusel, Budapešť, Curych, Dublin, Dusseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Istanbul, Káhira, Kodaň, Kolín nad Rýnem, Košice, Krakov, Ljublaňa, Londýn Heathrow, Londýn Stansted, Madrid, Manchester, Miláno, Mnichov, Oslo, Riga, Řím, Stuttgart, Soluň, Talinn, Vídeň, Vilnius.

Click4Sky se snaží od ostatních nízkonákladových aerolinii odlišit nejen jednotnou cenu, ale rovněž nenavyšováním ceny letenky o další poplatky a stále zůstává na ceně 1390 Kč. Snad tato strategie Click4Sky dlouho vydrží.

Na rozdíl od jiných lowcostových aerolinii nabízí Click4Sky.com na palubě svých letadel občerstvení a denní tisk.

Letenky Click4Sky.com lze zakoupit pouze skrze internet a tedy tato společnost neprovozuje žádné kamenné pobočky či věrnostní programy. Na každém letu Click4Sky je samozřejmě omezený počet míst, kdy rezervační systém umožní zakoupit najednou pouze 9 letenek. Click4Sky.com se zkrátka soustředí na létání, nic více.

Další omezení při nákupu letenek skrze Click4Sky je podmínka, že si musíte u Click4Sky koupit i zpáteční letenku a navíc. V cílovém městě, kam Click4Sky létá musíte strávit nejméně tři dny, nebo o víkendu strávit alespoň noc. Tedy nelze jet pouze na otočku, což může být pro někoho nežádoucí.

Rezervace letenek:
LETENKY za 1390 Kč!

Létáme do 36 destinací - stejná cena - žádné poplatky navíc. Rezervujte si letenku přes internet ještě dnes.